bodyy: Prišli sme vyhrať

0
Zdroj: hltv.org

Turnaj Northern Arena s dotáciou 100,000 dolárov sa začína už dnes. Do Montrealu v Kanade cestovalo 8 tímov, z toho až polovica je zo Severnej Ameriky, čo sa na veľkých turnajoch moc nevidí.

Northern Arena bude akýmsi „predskokanom“ pred skutočne dôležitým a veľkým turnajom. IEM Oakland sa začína už o necelý týždeň a výhra v Montreale by bola pre každý tím určite veľkým povzbudením.

Northern Arena bude prebiehať od 10. do 13.11.

„Prišli sme sem vyhrať, tento turnaj bude mať veľa dobrých tímov, aj keď nie úplne tie najlepšie,“ povedal bodyy v rozhovore pre g2esports.com. „Víťazstvo na turnaji by nám mohlo vrátiť sebavedomie, ktoré sme pred mesiacmi stratili.” 

G2 budú mať v skupine Team Liquid, Heroic a compLexity. „Je to ťažká skupina s tímami, proti ktorým nie sme zvyknutí hrať,“ poznamenal bodyy. Myslí si však, že ak budú hrať ako niekedy, mali by to zvládnuť. G2 mali v poslednej dobe ťažké obdobie, čo sa preukázalo aj na ELEAGUE S2, kde vypadli už v skupine. Bodyy však vidí veci celkom pozitívne: „Nálada nie je zlá, sústredíme sa na turnaje pred nami a snažíme sa poučiť z našich chýb“

V skupine B sa predstavia tímy EnVyUs, NRG, OpTic a CLG. Dnes sú na programe 4 zápasy: G2 vs coL, Liquid vs Heroic, EnVyUs vs CLG a OpTic vs NRG.

Pridaj komentár