Čo by na CS:GO zmenili hráči Gambitu?

0
gambit.gg

Counter-Strike: Global Offensive je skvelá hra, pri ktorej vieme stráviť celé hodiny, no vždy sa nájde niečo, čo by sme chceli zmeniť či vylepšiť. Hráči Gambitu pri otázke „Čo by ste robili, keby ste mohli na hre zmeniť jednu vec?“ odpovedali stručne, až na ingame lídera Zeusa, ktorý dokonca prezradil, že rukavice či graffiti boli jeho nápad.

Rustem „mou“ Telepov: Hlavne by som spravil anti-cheat, ktorý by dal ban všetkým cheaterom. Okrem toho by som vylepšil Deagle. Podľa mňa by nikomu nevadilo, keby bol ako predtým.

Abay „HObbit“ Khassenov: Bol by som rád, keby sa zmenili hitboxy. Chcel by som, aby sa headshoty dali dať ľahšie keď ste za súperom.

Mikhail „Dosia“ Stolyarov: Pridal by som vysoko kvalitný anti-cheat. Aktuálne je to ediná nevýhoda hry, no je frustrujúca.

Dauren „AdreN“ Kystaubayev: Pridal by som hlavne staré wallbangy. Chýbajú mi z Counter-Strike 1.6.

Daniil „Zeus“ Teslenko: Moje nápady nie sú o tom, aby sa niečo zmenilo, ale aby sa niečo pridalo. Valve napríklad nedávno pridalo rukavice. Bol to môj nápad, s vývojármi som sa pred rokom rozprával a navrhol som im, aby to pridali. Môj druhý nápad bol graffiti. Valve je vďačné za tieto nápady, samozrejme je škoda, že za to nič nedostanem. Tiež som rozmýšľal nad vlajkou na oboch spawnoch, tak ako v Dote. Vlajka by mala tímové logo a v prípade, že by fanúšikovia prispievali, vlajka by sa zdvíhala vyššie. Napríklad keď prehrávate, tak by vás fanúšikovia chceli podporiť, prispeli by a vlajka by sa zvyšovala. Samozrejme by bola veľkosť vlajky obmedzená a súper by mal tiež jednu. Motivovalo by to a dalo by to možnosť sledovať podporu od fanúšikov. Tiež by som chcel, aby Valve pridalo nejaké zbrane. Nedávno experimentovali s revolverom, no len veľmi málo hráčov to používa. Preto by bolo zaujímavé porozmýšľať o pridaní nových zbraní.

Súhlasíte s niektorým z hráčov? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pridaj komentár