ELEAGUE Major použije švajčiarsky formát

0

Vďaka tweetu nižšie sme zistili, že na kvalifikácii na major bude použitý švajčiarsky formát. Kvalifikácia prebehne od 15. do 18. decembra (prosince) a zúčastní sa ho 16 tímov, vrátane NiP, EnVyUs, Dignitas, HR, C9, G2, FaZe a veľa ďalších špičkových tímov. Ak neviete ako funguje švajčiarsky formát, klikajte na tento odkaz.

Formát bol použitý aj na kvalifikácii pred majorom v Kolíne a nepostrehli sme ani jednu negatívnu odozvu. Ide o jeden z najspravodlivejších formátov, ktorý sa v dnešnej dobe používa. Na majori bolo doteraz možné získať status legendy už po dvoch výhrach v Bo1, švajčiarsky formát to viac neumožní a snáď už nebudeme vidieť sťažnosti, že si ten a ten tím nezaslúžil postup do playoff.

ELEAGUE majoru v Altante sa zúčastní 16 tímov a zatiaľ nie je známe, či bude jedna veľká skupina so 16 tímami, alebo 2 skupiny po 8. Major sa koná v dátume od 22. do 29. januára (ledna), istú miestenku majú nasledujúce tímy: SK Gaming, Virtus.Pro, NaVi, Fnatic, Liquid, Astralis, FlipSid3, Gambit Gaming.

Pridaj komentár