ELEAGUE skupina B: Virtus.Pro, NiP, G2, Echo Fox

0

Skupina B na ELEAGUE sa začína už dnes vo večerných hodinách. O postup do playoff si v nej zahrajú Virtus.Pro, NiP, G2 a Echo Fox. Všetky zápasy sa odohrajú v priebehu 2 dní. Turnaj prebieha klasickým GSL formátom, kde sa úvodné zápasy a zápas víťazov hrá na jednu víťaznú mapu, zvyšné 2 hry sa hrajú spôsobom Bo3.

Prvý zápas sa bude hrať medzi Virtus.Pro a Echo Fox o 23:00. Asi nebude moc prekvapenie, keď poviem, že Poliaci sú v tomto súboji jasní favoriti. Za posledných pár mesiacov majú najstabilnejšiu formu zo všetkých tímov, keď zbierali jeden úspech za druhým. Ich mappool je širší než ich konkurentov a aj preto sú favoritmi na postup z prvého miesta v skupine. Mirage je pre Virtus.Pro jediná mapa, kde podávajú vyslovene zlé výkony. Prehrali na nej aj proti oveľa slabším súperom a mal by to byť insta ban. Echo Fox by si mali hodiť kockou, no jediná prijateľná mapa okrem Mirage bude Nuke, aj napriek tomu, že VP na Nuke v poslednej dobe dominuje.

Foto: eleague.com
Foto: eleague.com

NiP sa postavia proti G2 o 00:30. Vzhľadom na nedávne výsledky oboch tímov by mali vyjsť zo súboja víťazne NiP, no shox a scream ukázali skvelú formu na EPICENTER v Moskve, kde prebehol aj posledný vzájomný duel týchto 2 tímov. Cobblestone vyšiel lepšie švédskemu celku, zatiaľ čo Cache vyhrali G2. Zápas bude Bo1, takže všetko závisí od kvalitného analyzovania súpera a seba samých.

Program skupiny B na ELEAGUE:

Piatok (+ sobota noc):
4.11. (23:00) – VP vs Echo Fox Bo1
5.11. (00:30) – NiP vs G2 Bo1
5.11. (03:00) – Zápas víťazov Bo1
Sobota:
5.11. (19:00) – Zápas porazených Bo3
5.11. (22:00) – Rozhodujúci zápas Bo3

Pridaj komentár