EsportsGamer hľadá posily

0

Portál EsportsGamer bol založený s cieľom rozšíriť povedomie o elektronickom športe a dianí na profesionálnej scéne na Slovensku a Česku. Za 4 mesiace svojho fungovania sa vypracovala na jednu z najlepších stránok a pravidelne rastie ďalej.

Portál sa aktuálne zameriava na dve hlavné hry: Counter-Strike: Global Offensive a League of Legends. Aby sme však naše spravodajstvo zlepšili a rozšírili, hľadáme posily do redakčného tímu.

Koho hľadáme?

Ak sa zaujímaš sa o niektorú z hier CS:GO, LoL, Dota 2, Overwatch či Hearthstone a baví ťa písanie, neváhaj a ozvi sa nám na [email protected] Veľmi oceníme niekoho, kto sa vyzná v CZ/SK scéne CS:GO a LoL. Okrem toho hľadáme človeka, ktorý by vedel písať o zaujímavostiach či štatistikách z jednotlivých hier. Určite sa nám ozvite aj v prípade, ak sa vyznáte v technických záležitostiach typu grafické karty, procesory a iné počítačové komponenty, slúchadlá a tak ďalej. Do možnosti prichádza aj písanie o PC hrách ako takých. Nebránime sa ani vlastným nápadom na témy článkov. Do emailu nezabudni o sebe napísať čo najviac informácii a o čom by si chcel písať, budeme radi každému návrhu.

Čo za to?

Ponúkame možnosť písať pre veľkú fanúšikovskú komunitu, možnosť praxe a zdokonalenia v obore žurnalistiky či lístky na lokálne, ale aj medzinárodné turnaje (MČR, ESL Cologne…). Pre tých šikovnejších je možná aj finančná odmena.

Na adrese [email protected] očakávame tvoj email 🙂

Pridaj komentár