Fnatic v skupine D na ELEAGUE S2 bez dennisa

0
Foto: Fnatic

Fnatic sa v skupinovej fáze na ELEAGUE S2 predstaví bez dennisa. Podľa oficiálneho vyhlásenia ho v tíme zastúpi tréner Fnaticu, Jimmy „Jumpy“ Berndtsson.

Fnatic nedávno odstúpili z LAN finále ESL Pro League S4 taktiež kvôli tomu, že dennis sa z osobných dôvodov nemohol zúčastniť turnaja. Tentokrát však Fnatic využijú ich trénera ako náhradu a budú sa spoliehať hlavne na jeho taktické a líderské schopnosti.

„Ako sme už predtým spomenuli, Dennis sa nebude môcť zúčastniť prvej fázy ELEAGUE z rovnakých dôvodov, kvôli ktorým sme odstúpili z finále ESL Pro League. Avšak tentokrát sme mali viac času na nájdenie krátkodobej náhrady. Po krátkej diskusii sme dospeli k záveru, že Jumpy bude najlepšia voľba; s relatívne krátkym časom si ceníme jeho taktické a líderské schopnosti viac, než akýkoľvek 30-fragový talent, keďže už skutočne máme dostatok palebnej sily,“ povedal manažér Fnaticu Viktor „vuggo“ Jendeby v oficiálnom vyhlásení.

Fnatic prešiel v poslednej dobe veľkými zmenami, keď po niekoľkých výmenách došiel ku konečnej zostave. Ich posledná posila bola Disco Doplan z Epsilonu.

Fnatic sa v skupine D, ktorá začína 18. novembra (listopadu), postaví proti tímom EnVyUs, Dignitas a OpTic Gaming. Najbližšie však uvidíme skupinu C, kde bude NaVi, SK Gaming, Astralis a Alternate aTTax.

Pridaj komentár