Gambit a G2 vyhrali prvé zápasy

0

Gambit Gaming potvrdili to, o čom veľa ľudí hovorilo. Postup na ESL One Cologne do štvrťfinále a výhra na DreamHack Winter 2016 nebolo náhodou. G2 v druhom súboji vyhrali nad Fnatic na mape Cache v skutočne bláznivom súboji.

Gambit Esports vs North

V súboji sa prejavila hlavne obrovská skúsenosť bývalého IGL NaVi Zeusa. Po tom, ako Gambit prehrali force-buy v druhom kole, sa dokázali v štvrtom kole postaviť na nohy a vyhrať 7 kôl v rade. Vtipná bola hlavne situácia z 10. kola, keď sa Gambit dostali na A site bez toho, aby si ich niekto všimol.

Gambit do polovice vyhrali ešte jedno kolo, strany sa tak vymieňali za stavu 9:6 v ich prospech. North však prehrali aj druhé kolo s pištolami a bol to jeden z dôvodov, prečo nedokázali priebeh zvrátiť. Gambit mali svojho súpera dokonale prečítaného a boli vždy o krok pred ním. Gambit vs North: 16:8.

Fnatic vs G2 Esports

Hneď v prvom kole sa predviedla hlavná hviezda G2 shox. Len s 8hp vyhral 1v2 clutch a naznačil, akým smerom sa tento zápas bude vyvíjať.

G2 bojovali v prvej polovici hlavne s ekonomikou, keď nevyhrali viac ako 2 kolá v rade. Fnatic pôsobili lepším dojmom a polčas vyhrali 9:6. Po výmene strán sa však karta otočila a G2 ziskom prvých 3 kôl vyrovnali stav. Následne nechali Švédom len jedno kolo a rázne išli za výhrou. Najväčšiu zásluhu na dominantnej druhej polovici mali RpK a Scream, obaja mali pomalý začiatok, no skvelý záver. Fnatic vs G2 – 10:16.

Pridaj komentár