Godsent a FaZe Clan postúpili na major, Renegades a Team Spirit skončili

0
Foto: hltv.org

Kvalifikácia na ELEAGUE major sa pomaly blíži ku koncu. Tretí, predposledný deň je za nami a poznáme prvých postupujúcich, no zároveň aj prvé tímy, ktoré museli turnaj opustiť. Ak chcete vidieť poznať posledného dňa kvalifikácie, klikajte SEM.

GODSENT a FaZe Clan sa stali prvými tímami, ktoré sa s istotou predstavia v Atlante. Švédi prešli cez HellRaisers na mape Train a FaZe si poradili s Immortals na Mirage (už zase). O veľa išlo aj v súbojoch C9 vs RNG a EnVyUs vs Team Spirit. Obaja favoriti (C9, nV) to s prehľadom zvládli a konečne vyhrali prvú mapu. S turnajom sa tak lúčia Renegades, ktorí boli považovaní za možného čierneho koňa, no s bilanciou 0:3 určite nebudú spokojní. Team Spirit aj napriek sympatickým výkonom nemohol očakávať viac.

Súboj NiP vs OpTic Gaming sa skončil lepšie pre Američanov. Pre „Nindžov“ to neveští nič dobré, aktuálne majú bilanciu 1:2 a ak ešte raz zaváhajú, skončili. Svet by určite ostal v šoku, keby NiP nepostúpili, keďže by to pre nich bola vôbec prvá neúčasť na majori.

Tímy s bilanciou 2:1 na zápasy (stačí im jedna výhra na postup): G2, HellRaisers, mousesports, OpTic Gaming, Dignitas, Immortals

Tímy s bilanciou 1:2 na zápasy (ak ešte raz prehrajú, skončili): NiP, Vega Squadron, TyLoo, Cloud9, CLG, EnVyUs

Foto: reddit.com

 

Pár zaujímavých momentov z dnešného dňa:

captainMo s neskutočným esom

autimatic cheeky defuse

Poďme spolu lietať, pozri ja už letím…

Pridaj komentár