GuardiaN: To, že 6 z top 10 tímov je v kvalifikácii znamená, že zlyhali oni a nie systém

0
Foto: Reprofoto Youtube

GuardiaN v rozhovore pre slingshotesports.com vyjadril svoj názor na systém kvalifikácie na major. Podľa neho je všetko v poriadku a tímy sami nesú zodpovednosť za ich výsledky.

ELEAGUE Major v Atlante sa už nezadržateľne blíži. Každý rok dostane 8 tímov priamu pozvánku na turnaj v prípade, že sa na predchádzajúcom turnaji dostali aspoň do štvrťfinále. Na major v Atlante sa bude musieť kvalifikovať až 7 tímov z Top10 (počas rozhovoru s GuardiaNom to bolo 6). Celý rozhovor si môžete prečítať TU

„Nič by som nemenil,“ povedal GuardiaN v rozhovore pre slingshotesports.com. „Myslím si, že máte veľa šancí na kvalifikovanie. To, že 6 z top 10 tímov je v kvalifikácii znamená, že zlyhali oni a nie systém. Povedal by som, že je to ich chyba, že sa nedostali do top osmičky (predchádzajúceho) majoru. Som celkom spokojný s online kvalifikáciou.“

O svoje miesto na majori z top 10 budú musieť zabojovať tímy ako Dignitas(3), Cloud9(5), G2(6), NiP(7), EnVyUs(8), OpTic(9) a mousesports(10).

Istú účasť majú obhajcovia titulu SK Gaming(1), Virtus.Pro(2), Natus Vincere(4), Liquid(11), Fnatic(12), Astralis(15), FlipSid3(20) a Gambit(21).

ELEAGUE major sa začína už 22. januára (ledna) 2017 s celkovou dotáciou 1,000,000 dolárov!

eleague-major-qualifier

Pridaj komentár