HellRaisers skúsi svoje šance proti OpTic Gaming; NiP, C9 a EnVyUs mali štastie

0
Foto: hltv.org

Posledný deň kvalifikácie na ELEAGUE major je pred nami. GODSENT a FaZe Clan sú prvými postupujúcimi, po dnešnom dni sa k nim pridá ďalších 6 tímov.

HellRaisers sa postavia najlepšiemu americkému tímu – OpTic Gaming. HR dokázali zdolať mouse aj NiP, následne podľahli Godsent a tentokrát majú ešte väčšiu prekážku. OpTic sú považovaní za jasného favorita a HR budú musieť predviesť životný výkon, aby vyhrali.

Druhý zápas je medzi Dignitas a G2. Oba tímy majú kvalitné celky a predvádzajú dobré výkony, pôjde o skvelý zápas, ktorý by ste si nemali nechať ujsť. Jeden z tímov postúpi na major. O postup sa bude hrať aj v súboji medzi mousesports a Immortals.

V zápasoch EnVyus vs TyLoo, NiP vs Vega Squadron a CLG vs Cloud9 pôjde o udržanie v hre. Z každej dvojice jeden tím vypadne a tentokrát bolo rozlosovanie ku favoritom viac ako štedré. Kľudne sme mohli vidieť súboje medzi trojicou EnVyUs, NiP, Cloud9, kde by jeden z nich musel ísť domov. Takto sa však môžu všetky favorizované tímy udržať v boji o postup (ak neuvidíme nejaké prekvapenie).

Zápasy o postup na major (tímy majú bilanciu 2:1 na zápasy a stačí im jedna výhra na postup)

  • 16:00 – HellRaisers vs OpTic Gaming
  • 17:15 – Dignitas vs G2 Esports
  • 22:15 – mousesports vs Immortals

Zápasy o udržanie v boji o postup (tímy s bilanciou 1:2 na zápasy, ak prehrajú ešte jeden zápas, skončili):

  • 18:30 – EnVyUs vs TyLoo
  • 19:45 – NiP vs Vega Squadron
  • 21:00 – Cloud9 vs CLG

Nasledovať budú zápasy o 23:00, 00:45 a 02:00. Účastníci ešte nie sú známi, bude sa losovať z tímov, ktoré budú mať bilanciu 2:2. Všetko budú rozhodujúce zápasy o postup na ELEAGUE major v Atlante. Zajtra nás sledujte, o dianí na kvalifikácii budeme informovať.

Pridaj komentár