Najlepšie aim mapy, ktoré by ste mali zahrnúť do svojho tréningu

0

Krása Counter-Strike: Global Offensive spočíva okrem iného aj v tom, že je ľahká na pochopenie pre začiatočníkov, no zároveň veľmi náročná, ak ju chce človek vyšperkovať do dokonalosti. Jej mechanizmy dajú zabrať aj hráčom, ktorí CS hrajú roky, či celú dekádu.

Aim je v CS:GO alfa omegou. Samozrejme tímová práca či zmysel pre hru sú tiež nevyhnutné vlastnosti, no môžeš robiť čo chceš, ak súpera netrafíš z 2 metrov. Tréning aimu by mal mať každý hráč vo svojom harmonograme a tak si dnes ukážeme workshop mapy, ktoré vám výrazne pomôžu v zlepšení.

Aim botz

Aim botz je zrejme najznámejšia mapa na trénovanie aimu. Ponúka široké možnosti na úpravu, ktoré vás dokážu zamestnať na celé hodiny. Hlavnou výhodou mapy je pohyb botov, ktorý je akosi nepravidelný a odlišný od toho, s akým sa stretnete v hre. Boti sa dokážu pohybovať aj rýchlejšie ako je normálne. Zároveň si ich môžete nastaviť, aby napodobňovali klasický movement ADAD a v hre tak získate výhodu v súboji 1v1. Medzi ďalšie funkcie patrí nastavenie vzdialenosti či nerovnej zeme. Aim botz je mapa, ktorú musí mať vo workshope každý správny hráč.

Odkaz na workshop

steamworkshop_webupload_previewfile_243702660_preview

Training_aim_csgo2

Ak to s CS:GO myslíte vážne, táto mapa je pre vás nutnosť. Narozdiel od Aim Botz nebude vašou úlohou zabíjať botov, tentokrát sa zameriate na pohybujúce terče, trénovanie reflexov či spray controlu. Nastavenie mapy je veľmi intuitívne a odporúčam vyskúšať všetky možnosti. Mapu používa na warm up aj Friberg (alebo používal).

Odkaz na workshop

steamworkshop_webupload_previewfile_213240871_preview

Aimtraindriving

Ide o veľmi jednoduchú záležitosť. Žiadne nastavenia, žiadne nastavenia, ktoré by odpútali vašu pozornosť. Len vy (stojíte v strede mapy) a útočia na vás návaly botov. Medzi vami a botmi je malá diera, ktorá zaistí, že sa k vám nedostanú, no ak nebudete pozorní, stále vás môžu zabiť. Na rýchly warm-up je to veľmi dobrá mapa a stojí za vyskúšanie.

Do pozornosti pridávam veľmi podobnú mapu zasadenú do prostredia Dust2. Vytvoril ju ten istý užívateľ, no má viacero možností nastavenia. Odkaz TU

Odkaz na workshop

steamworkshop_webupload_previewfile_368026786_preview

Training: Bot Aim V4C

Za zmienku stojí aj Bot Aim V4C. Mapa je výborná na trénovanie skillu s pištoľkami a zároveň na tréning one-tapov s Ak-47. Môžete si „postaviť“ stenu medzi vami a botmi, pričom budete vidieť len ich hlavy. Medzi ďalšie možnosti patrí pridanie dverí na zdokonalenie peeku či pridanie krabíc.

Odkaz na workshop

steamworkshop_webupload_previewfile_140488121_preview

Pridaj komentár