O Stredoškolskú Ligu je obrovský záujem, poznáme rozpis predkola

0

Slovenská Stredoškolská E-šport Liga (SSEL) je ambiciózny projekt od mladých fanúšikov e-športu. Ak si o SSEL ešte nepočul, prečítaj si tento článok, kde sa o lige dozvieš všetko dôležité.

ssel-titulne-logo

Do nultej ligy sa prihlásilo celkovo až 97 tímov z celého Slovenska, z toho 55 do CS:GO, 42 do League of Legends a 35 hráčov skúsi svoje šance v HearthStone. Liga pre Dotu 2 bola pre malý záujem zrušená.

Piatok 3.12. sa registrácie uzavreli a keďže bol počet tímov vyšší ako sa očakávalo, organizátori pristúpili k predkolu. Cieľom predkola je zredukovať počet tímov na 32.

Informácie o Predkole

Predkolo má za účel znížiť počet tímov, ktoré sa môžu zúčastniť Hlavnej súťaže. Z Predkola postupuje 32 tímov. Všetky tímy sú do pavúka vylosované piatimi opakovaniami, čiže proces losovania sa spustí práve päťkrát. Tímy, ktoré dostali v prvom kole Freewin (BYE), resp. sú v pavúku v Round 2, postupujú do Hlavnej súťaže. Predkolo sa odohráva 10.12.2016 (sobota) o 18. hodine, v prípade CS:GO sa jedná o dvojdňové súťaženie. Všetky rozlosovania nájdete na stránke Ligy, kde si vyberiete hru, o ktorej si chcete prečítať pravidlá alebo zistiť vylosovanie v interaktívnom pavúku.

Celý rozpis predkola pre CS:GO, LoL aj Hearthstone nájdete TU.

Všetkým zúčastneným držíme palce a organizátorom želáme, nech sezóna prebehne bez problémov! O ďalších novinkách z ligy vás budeme informovať.

Pridaj komentár