Organizácia PENTA Sports predstavila novú CS:GO zostavu

0
Zdroj: hltv.org

Nemecká organizácia PENTA predstavila dlho očakávanú CS:GO zostavu, keď podpísala kontrakt s tromi novými hráčmi.

PENTA niekoľko mesiacov zvažovala koho vyberie do tímu a kto sa pridá k hráčom Kevin “kRYSTAL” Amend a Miikka “suNny” Kemppi. Ohľadom pôsobenia kRYSTALa bolo tiež veľa otázok, keď až minulý týždeň sa definitívne rozhodol ostať v tíme.

Vyjadrenie organizácie PENTA z ich facebooku:

„S príchodom @officialsunny Miikka „suNny“ Kempp v januári 2017 a Kevin „kRYSTAL“ Amend vo februári 2017 bol zriadený základ zostavy pre Counter-Strike: Global Offensive. Po dlhom čase skúšania hráčov a možností predstavujeme finálnu zostavu. Po podpísaní hráčov Paweł „innocent“ Mocek z Poľska, Kevin „HS“ Tarn z Estónska a Jesse „zehN“ Linjala z Fínska je naša zostava kompletná. Zároveň to bohužiaľ znamená, že sa musíme rozlúčiť s Stefan „stfn“ Seier, ktorý sa tomu nemohol venovať na full-time. Hráčovi stfN želáme všetko dobré a tešíme sa na skvelú budúcnosť s našou novom zostavou.“

PENTA doplnila zostavu o hráčov Paweł „innocent“ Mocek (Kinguin, Dobry&Gaming, Lounge Gaming), Kevin „HS“ Tarn (Rogue, Unity) a Jesse „zehN“ Linjala (Cringe Gods, SkitLite Gaming).

“Bolo to už dávno, keď mala PENTA Sports plnú päťčlennú zostavu. Ospravedlňujeme sa všetkým fanúšikom, ktorí museli dlho čakať na tento moment. Po nejakom čase testovania sme vytvorili najlepšiu možnú zostavu pre 2017. Bohužiaľ sa musíme rozlúčiř s hráčom stfN, pretože nemôže CS:GO hrať na full-time. Chceme mu poďakovať za jeho snahu počas posledných pár mesiacov a želáme mu všetko dobré do budúcnosti. Nielenže sme vybrali troch veľmi talentovaných hráčov innocent, hs a zehN, no sme si zároveň istí, že to je do tímu vhodná voľba. Tešíme sa s tímom na skvelú budúcnosť a budeme sa snažiť podporiť našich hráčov najlepšie ako budeme môcť,“ podľa vyjadrenia manažmentu PENTY.

Zostava PENTA Sports:

  • Kevin “kRYSTAL” Amend
  • Miikka “suNny” Kemppi
  • Paweł „innocent“ Mocek
  • Kevin „HS“ Tarn
  • Jesse „zehN“ Linjala

 Súvisiace video:

Pridaj komentár