Organizácia Virtus.Pro podpísala s CS:GO hráčmi nový štvorročný kontrakt!

0
Foto: Reprofoto Facebook

Virtus.Pro na svojej oficiálnej Facebook stránke oznámili, že s CS:GO zostavou podpísali nový kontrakt, ktorý bude platný až do konca roku 2020.

Podľa ich vlastných slov ide o najväčší kontrakt medzi hráčmi a organizáciou v histórii elektronického športu, či už z pohľadu dĺžky kontraktu alebo jej celkovej hodnoty.

Neo, Taz, Pasha, snax a byali reprezentujú Virtus.Pro už od roku 2014. Za ten čas dokázali vyhrať jeden major a viacero iných veľkých turnajov. Celkovo je VP považovaný za jeden z najlepších tímov sveta a pre CS je len dobrou správou, že ho v tomto zložení uvidíme aj najbližšie roky.

Roman Dvoryankin, generálny manažér Virtus.Pro, sa vyjadril k veci nasledovne:

S veľkou radosťou vám oznamujem, že náš CS:GO roster podpísal novú prevratnú zmluvu s organizáciou. Najlepší tím sveta bude hrať za našu organizáciu najbližšie 4 roky a som si istý, že dosiahneme veľa víťazstiev, budeme mať spolu skvelé momenty a zároveň veľa práce. Chcel by som sa chlapom poďakovať za ich profesionálny prístup k vyjednávaniu. Priznávam, že to bolo celkom náročné, no nakoniec sme dospeli k riešeniu, ktoré je prospešné pre obe strany. Tento druh dohôd je ďalším krokom k realizácii zrozumiteľnejších, a povedal by som viac civilizovaných, pravidiel eŠportu. Organizácie a hráči spolu pracujú pre fanúšikov. Je pre nás veľmi potešujúce, že legendárni hráči z dobre známej „Zlatej päťky“ a ich mladší kolegovia budú hrať pre Virtus.Pro až do konca roku 2020.

Virtus.Pro sa najbližšie predstavia na ELEAGUE majori, ktorý sa začína 22.01.2017.

Pridaj komentár