SK Gaming nedali HellRaisers šancu, Virtus.Pro zdolali OpTic Gaming

0
vp-eleague-major
Foto: hltv.org

SK Gaming vs HellRaisers

Prvý zápas slovenského dua Styko a Zero na ELEAGUE majori skončil jednoznačnou prehrou. SK Gaming ukázali, že sú na turnaj perfektne pripravení a zápas mali pevne pod kontrolou.

SK vyhrali polčas 11:4, pričom z 15 kôl až 13-krát zaútočili na A site. SK hrali s rešpektom, no stále s vedomím, že sú lepším tímom. Po výmene strán HellRaisers už len kozmeticky upravili skóre 3 kolami, zápas tak skončil 16:7 pre SK Gaming.

Virtus.Pro vs OpTic Gaming

Poľskí Virtus.Pro v tomto zápase ukázali svoju skúsenosť. Po zlom vstupe do hry prehrávali 1:6 na CT strane, no zodpovedným prístupom získali ešte 5 kôl a stav 9:6 pre OpTic nevyzeral tak zle. Virtus.Pro po výmene strán prehrali druhé kolo (po výhre v prvom) a OpTic to mali skvele nabehnuté na získanie mapy. VP však predviedli top-level a dokázali zápas vyhrať 16:13.

Najväčšiu zásluhu na tom má jednoznačne snax, ktorý bol s ratingom 1.51 mužom zápasu. Viacerými clutchmi a dôležitými fragmi podržal svoj tím a ukázal, prečo bol v Top5 minulého roku. Vrásky na čele robil Poliakom hlavne RUSH, 4k počas obrany plantu je skvelým príkladom.

Pridaj komentár