Skin ako odmena za Overwatch?

0

Overwatch v CS:GO je „efektívnou“ zbraňou proti podvodníkom. Funguje na princípe usvedčenia cheaterov za pomoci komunity. Nikde nie je oficiálne napísané, koľko výhier a aký rank človek potrebuje na prístup do overwatch, no odhaduje sa okolo 150 výhier a rank medzi Gold Nova 1 až Gold Nova Master.

Problémom však je, že to stále robí málo ľudí a ešte menej poctivo. S riešením možno prišiel užívateľ /u/CrTech21, ktorý navrhol skin ako odmenu za overwatch. Navrhol skin, ktorý by bolo možné získať len ako odmenu za usvedčenie istého množstva podvodníkov. Komunita na to mala skvelú odozvu a po prečítaní vlákna na reddite som asi nevidel ani jedného človeka, ktorý by s nápadom vyslovene nesúhlasil.

Určite by bolo nutné doladiť isté muchy, ako radšej dať skin za percentuálnu úspešnosť nahlásenia podvodníkov, aby ľudia neoznačovali rad za radom všetkých ako cheaterov. Možností je skutočne veľa, dalo by sa vymyslieť viacero skinov, s ktorými by sa nedalo obchodovať ani ich vymieňať, zvyšovať vzácnosť skinov, čim je človek úspešnejší a podobne. Dokonca padol aj jeden návrh na StatTrak skin, kde by ukazovalo váš počet usvedčených podvodníkov.

Celé vlákno na reddite si môžete pozrieť tu: Odkaz na reddit

overwatch-skin1 overwatch-skin1 overwatch-skinoverwatch-badge

Pridaj komentár