Virtus.Pro vyhrali skupinu B na ELEAGUE S2

0

Virtus.Pro potvrdili predpoklady a dvomi dominantnými výhrami si zaistili prvé miesto v skupine a účasť v playoff.

V prvom dueli sa Poliaci stretli s Echo Fox a nebolo moc čo riešiť. VP už v polčase viedli 14:1 a po výmene strán to veľmi rýchlo ukončili. Síce išlo o výrazne slabší tím, no výsledok 16:1 napovedal, že Virtus.Pro prišli na turnaj výborne pripravení.

Neo dostal po zápase otázku, nech povie aspoň jednu pozitívnu vec, v ktorej boli Echo Fox dobrí. Na otázku dokázal len odpovedať „skúsili to“.

Neo to samozrejme nemyslel v zlom, no keď niekoho zničíte 16:1, len ťažko sa hľadajú pozitívne aspekty. Neo potom aj na twitteri uviedol, že nechcel Echo Fox nijako uraziť.

Druhý súboj skupiny bol medzi NiP a G2 na mape Overpass. Išlo o ďalší jednostranný zápas, keď „Nindžovia“ vyhrali jednoznačne 16:5. Hlavnou hviezdou zápasu bol GeT_RiGhT s ratingom 2.25.

Zápas o postup do playoff teda videl proti sebe dvoch odvekých rivalov – VP a NiP. Poliaci však dokázali, že ich aktuálna forma je vysokej úrovni a dominantným spôsobom poslali NiP do decideru. Cobblestone vyhrali 16:7, hlavným lídrom bol TaZ.

Echo Fox si o 19:00 zahrajú s G2 o udržanie v skupine a o 22:30 sa NiP postaví v rozhodujúcom zápase proti lepšiemu z dvojice Echo Fox/G2.

Pridaj komentár