Vyjadrenie fera na odchod hráča fnx z SK Gaming

0

SK Gaming, dvojnásobní major šampióni a jeden z najlepších tímov sveta, prešiel zmenami v zostave, keď len pred pár dňami tím opustil Lincoln „fnx“ Lau. Zatiaľ nie je známe, kto ho nahradí, no na ECS LAN finále a na ELEAGUE majori bude piatym hráčom fox.

Fernando „fer“ Alvarenga sa rozhodol napísať vyjadrenie k celej veci:

„Pamätaj, ty si tvorca svojho šťastia. Čokoľvek sa stane, zaslúžiš si to.

Náročný deň. Dnes sme sa rozlúčili s jedným z najlepších hráčov sveta. Som chladný človek a málokedy ma niečo rozhodí. Keď sme naposledy spravili zmeny v zostave, bolo mi ľúto, že už viac nebudem mať týchto spoluhráčov vo svojom dennom živote, no zároveň som vedel, že to bolo nevyhnutné, aby veci správne fungovali. Bol som veľmi šťastný pre tím a my tu sme pre tím. Musíme oddeliť priateľstvo od práce.
Dnes je ten pocit rovnaký. Je mi ľúto vidieť odchádzať priateľa, ktorý bol motivovaný sa rozvíjať a spraviť tento tím lepším.

Fnx, ďakujem ti za tento spoločný rok. Som si istý, že bez teba by sme sa nedostali tam, kde sme teraz, pretože sme vedeli, že si bol v tom momente tou správnou osobou. Dokázali sme to. 2 majory! Želám ti veľa šťastia a úspechov v kariére.

Život nekončí a budeme hrať na ECS a na majori s náhradníkom. Ja sa o to moc nestarám. Záleží mi na tímovom duchu, motivácii hrať, odhodlaní odstrániť chyby a na neustálom vývoji. Dnes sme možno spravili krok vzad len aby sme mohli spraviť 2 kroky vpred v budúcnosti. Nikdy som sa nebál podstúpiť riziko. Našu zostavu sme zmenili dvakrát a fungovalo to. Ideme ďalej.

Úprimne, veľa z vás nepoznajú detaily a zrejme ich ani nikdy poznať nebudú, pretože je správne nechať si niektoré veci len pre tím. Nemusí sa vám páčiť to, čo robíme. Nemusíte nás podporovať. Nemusíte nám fandiť. Nemusíte lajkovať naše stránky. Len nás rešpektujte. Nie sme tu na prázdninách.

Ďakujem všetkým,
fer“

Pridaj komentár